Design with Nokta CNC Developer Team 2009 | www.noktacnc.com
ÜRETİM ODAKLI MAKİNA İMALATINDA SON NOKTAYI BİZ KOYUYORUZ. CNC KONTROL ÜNİTESİ MAKİNANIN KALBİDİR VE BİZLER BUNU YERLİ VE MİLLİ OLARAK ÜRETİYORUZ.

-

Şirketimiz

Türkçe

Arayüze

Sahip

CNC

Kontrol

Yazılımları

ve

Eksen

Sürücü

Üniteleri

İmalatı

gerçekleştirdiğinden

dolayı

Marka

Bağımsız

Tüm

İşleme

Merkezlerinin

Baştan

Sona

Tamamen

Revize

edilmesi,

Devreye

Alınması

için

Tüm;

Mekanik,

Elektronik,

Yazılım

Bilgi

ve

Tecrübesine

Sahiptir.

-

CNC

İşleme

Merkezleri

Revizyonları

Marka

Ayrımı

Yapılmaksızın;

Tüm

Dik

İşleme

Merkezleri,

Yatay

İşleme

Merkezleri,

Borwerk

CNC

Tezgahları,

CNC

Torna

ve

Otomatların

Elektronik

ve

Mekanik

Bakımlarını

Yaparak

Tekrar

Üretime

Kazandırılmalarını

Sağlamaktadır.

Tezgah

Revizyon

Çalışması

Taşınabilir

ise;

Şirketimiz

Nokta

CNC

‘de.

Taşınamaz

ise;

Müşteri

İşyerinde

Tamir

ve

Bakımları

Gerçekleştirilmektedir.

Bu

Tamir

Çalışması

Dünyada

üretilmiş

olan

bütün

cnc

işleme

merkezlerini

kapsamaktadır.

Marka

Bağımsız

çalıştığımızdan

dolayı

en

kısa

sürede

tezgahlarınız devreye alınır.

-

Elektronik

Onarım

ve

Bakım:

Spindle

Motor

Sürücüleri

Eksen

Motor

ve

sürücülerini

de

kapsamakta

olup,

Yaskawa,

Mitsubishi,

Panasonic,

Siemens

gibi

ürünlerin

orjinali

veya

muadil

ürünler

ile

değiştirilerek

sistemin

orjinal

hareket

kabiliyeti

ve

performasına

ulaştırılması

çalışmaları

yürütülmektedir.

Burada

Önemli

bir

husus

olan;

piyasada

ya

çok

pahalı

yada

hiç

bulunmayan

ürünlerin

sürücü

veya

motorların

tarafımızdaki

ileri

bilgiye

sahip

ekip

ile

hemen

muadil

ürünler

ile

değiştirilip

ve

yazılım

oryantasyonları

yüklenerek

tezgahlarınız

anında

devreye alınabilmektedir. Kısacası bizden birşey kurtulmaz. Zaten o neden ile adımız Nokta CNC. Retrofitte Son Noktayı Bizler Koyuyoruz.

-

Yazılım

Uyumu:

Fanuc

ve

Standart

ISO

G-Code

ile

beraber

tüm

dairesel

ve

düzlemsel

interpolasyonları

destekler

(I,

J,

K)

Aynı

zamanda

G64

P

ve

Q

komutu

ile

yörünge

planlaması

yaparak

köşe

dönüşlerinde

hızın

orantılı

bir

şekilde

düşürülmesi

ünite

tarafından

desteklenmesi

sayesinde,

işlemede

maksimum

takım

ömrü

hedeflenmektedir.

Yazılımda

bulunan

ileri

satır

okuma

derinliği

sayesinde

satır

blokların

önden

yüklenerek

daha

hızlı

çalıştırılması

özelliklerine

de

sahiptir.

Yoğun

ve

büyük

boyutlu

G-Code

desteği

sayesinde

sınırsız

program

hafızası

da

sunulmaktadır.

-CNC

Revizyon

Çalışmalarında

Heidenhain

gibi

bir

çok

marka

Lineer

Cetvel

CNC

Arayüz

Sistmemimize

akuple

edilerek,

makinalarınızın

Lineer

eksenlerinin

çalışma

hassasiyetleri

Yazılımız

tarafından

devamlı

kontrol

edilmektedir.

Belirleyeceğiniz

Tolerans

dışına

çıkıldığında

sistem alarm vererek duracaktır.

-Borwerk gibi 4 - 5 - 6 ve 7 Eksenli İşleme Merkezleri onarım çalışması için, tarafımız ile irtibata geçebilirsiniz.

Marka Bağımsız Üretilmiş olan Tüm CNC İşleme Merkezleri ve CNC Router Tezgahlarında Revizyon ve Bakım Onarım Çalışmaları

Şirketimiz Tarafından Yürütülmektedir. Kontrol Sistemi ve Arızalı CNC Kontrol Üniteleri Kendi İmal Etmiş olduğumuz Üniteler ile

Revize Edilmektedir.

DECKEL DC70V CNC Revizyonu

Deshors Ağır Tip CNC Freze Revizyonu

Design with Nokta CNC 2009 | Yazılım ve Otomasyon Sistemleri
3 ve 4 Eksen Yörünge Planlayıcısı CNC Kontrol Sistemi 2 ve 3 Boyutlu Kodları daha Hızlı işleyerek zamandan tasarruf edilmesini sağlar. Ağ ve USB Desteği Esnekliği Program Yükleme işlemleri kablolu veya kablosuz Ağ ve USB hattı üzerinden otomatik olarak aktarılır. Dairesel ve Düzlemsel İnterpolasyon İşleme hızını %300 arttıran Dairesel ve Düzlemsel interpolasyonu (girişimi) destekler. Elektrik Kesintisinde Hafızaya Alma Çalışan Programın, Elektrik kesintisi veya durdurma gibi nedenler ile kalınan yerden devam edilebilmesi. Yüksek Boyutlu 3D Program Desteği Kontrol Ünitesi 100 Megabyte ‘a kadar çok yüksek boyutlu 2 ve 3D G-Kod dosyalarını desteklemektedir. Nasıl olabilir demeyin, Yazarı TÜRK de ondan.
Türkçe CNC Yazılım ve Hızlı Destek Patentli Türkçe ve Kendi İmalatımız olan Yerli CNC Yazılım ile CNC makinanızı korkmadan daha verimli ve hızlı olarak kullanabilir, yardım için bizlere hemen ulaşabilirsiniz. Nokta CNC Marka Kontrol Ünitesi CNC Kontrol Kartları ve Elektronik Bileşenlerini Bizler Nokta CNC adı altında Üretiyoruz. Taiwan ve Alman Mekanik Ekipman INA - Alman Serisi Yataklama Rulmanları, GMT- Taiwan Yataklama Rulmanları ile Yüksek Kalite. Hazır Delik Çevrimleri ve Modüller Çalışma Hızını Arttıran Hazır Delik Çevrimleri ile Hızınızı arttıran parça sıfırlama ve daha bir çok makro program kütüphanesi. Büyük Çizim Kütüphanesi 18.000 Adet Hazır Desen ve Motif Modeli Kütüphanesi ile Müşterilerinize daha etkin ve hızlı hitap edin.

YERLİ CNC Yazılım ve Kontrol Sisteminde

İddialıyız.

Nokta CNC 3 ve 4 Eksen Türkçe Arayüze Sahip CNC Kontrol Yazılımları ve Sürücü Üniteleri İmalatı gerçekleştirdiğinden dolayı Marka Bağımsız Tüm İşleme Merkezlerinin Baştan Sona Revize edilmesi ve Devreye Alınması için Tüm; Mekanik, Elektronik, Yazılım Bilgi ve Tecrübesine Sahiptir. - CNC İşleme Merkezleri Revizyonları Marka Ayrımı Yapılmaksızın; Tüm Dik İşleme Merkezleri, Yatay İşleme Merkezleri, Borwerk CNC Tezgahları, Bet Freze, CNC Torna ve Otomatların Elektronik ve Mekanik Bakımlarını Yaparak Tekrar Üretime Kazandırılmalarını Sağlamaktadır. Tezgah Revizyon Çalışması Taşınabilir ise; Şirketimiz Nokta CNC ‘de. Taşınamaz ise; Müşteri İşyerinde Tamir ve Bakımları Gerçekleştirilmektedir. Bu Tamir Çalışması Dünyada üretilmiş olan bütün cnc işleme merkezlerini kapsamaktadır. Marka Bağımsız çalıştığımızdan dolayı en kısa sürede tezgahlarınız devreye alınır. - Elektronik Onarım ve Bakım: Spindle Motor Sürücüleri Eksen Motor ve sürücülerini de kapsamakta olup, Yaskawa, Mitsubishi, Panasonic, Siemens gibi ürünlerin orjinali veya muadil ürünler ile değiştirilerek sistemin orjinal hareket kabiliyeti ve performasına ulaştırılması çalışmaları yürütülmektedir. Burada Önemli bir husus olan; piyasada ya çok pahalı yada hiç bulunmayan ürünlerin sürücü veya motorların tarafımızdaki ileri bilgiye sahip ekip ile hemen muadil ürünler ile değiştirilip ve yazılım oryantasyonları yüklenerek tezgahlarınız anında devreye alınabilmektedir. Kısacası bizden birşey kurtulmaz. Zaten o neden ile adımız Nokta CNC. Retrofitte Son Noktayı Bizler Koyuyoruz. - Yazılım Uyumu: Fanuc ve Standart ISO G-Code ile beraber tüm dairesel ve düzlemsel interpolasyonları destekler (I, J, K) Aynı zamanda G64 P - Q komut desteği yörünge planlaması sayesinde köşe dönüşlerinde hızın orantılı bir şekilde düşürülmesi ile işlemede maksimum takım ömrü hedeflenmektedir. Yazılımda ileri satır okuma derinliği sayesinde satır blokların daha hızlı çalıştırılması özelliklerine de sahiptir. Yoğun, yüksek boyutlu G-Code desteği sayesinde sınırsız program hafızası da sunulmaktadır. -CNC Revizyon Çalışmalarında Heidenhain gibi bir çok marka Lineer Cetvel CNC Arayüz Sistmemimize akuple edilerek, makinalarınızın Lineer eksenlerinin çalışma hassasiyetleri Yazılımız tarafından devamlı kontrol edilmektedir. Belirleyeceğiniz Tolerans dışına çıkıldığında sistem alarm vererek duracaktır. -Borwerk gibi İşleme Merkezleri için; Ayrıca Özel olarak üretilmiş Yerli Milltronic İsimli CNC Kontrol yazılımımız mevcuttur.
Marka Bağımsız Üretilmiş olan Tüm CNC İşleme Merkezleri ve CNC Router Tezgahlarında Revizyon ve Bakım Onarım Çalışmaları Şirketimiz Tarafından Yürütülmektedir. Elektronik Kontrol Sistemi ve Arızalı CNC Kontrol Üniteleri Kendi İmal Etmiş olduğumuz Üniteler ile Revize Edilmektedir.

DECKEL DC70V CNC Revizyonu

CNC REVİZYON VİDEOLARI

Deshors Ağır Tip CNC Freze Revizyonu

NOKTA CNC