Ana Sayfa/Microchip Yazılımları
Microchip Yazılımları 2016-11-19T18:08:10+00:00

Microchip Yazılımları

Microchip Yazılımları

Microchip Yazılımları

Microchip Yazılımları

Microchip Yazılımları

MICROCHIP YAZILIM GELİŞTİRME ve SÜRÜCÜ İMALATI

Microhip PIC tabanlı hızlı ve hatasız Müşteri Odaklı Yazılımlar tarafımızdan yazılmaktadır, Aynı zamanda istenildiğinde bu yazılıma uygun PCB Baskılı devre de özenle çizilerek hazırlanmaktadır.

Gelişen Teknoloji ve müşteri ihtiyaçları Elektronik komponentlerin daha küçük yapıda imal edilmesini sağladı. Buna paralel olarak elektronik alanında kullanılmakta olan herbirinin tek düze bir görevi olan ve ancak bir araya geldiklerinde bir yapıyı oluşturan Logic Mantık Entegreleri artık terkedilmekte olup daha az yer kaplayan, daha az enerji tüketen, dahili hafıza birimlerine sahip, Seri ve USB iletişimi destekleyen, Donanımsal PWM (Darbe Genişlik Modülasyonu) ‘na sahip ADC ve DAC çeviricilerini dahili olarak barındıran tümdevreler diğer adı ile MICROCHIP ‘ler günümüzde nerede ise her alanda elektronik kartların üzerinde yer almaya başlamıştır. Microchipler sayesinde tümdevre maliyetleri düşmüş, harici birimlere olan ihtiyaç azalmış (USART,USB,DAC, ADC vb.), Yazılım sayesinde hata yapma riski minimuma indirilmiş, komponentlerin azlığından dolayı cihazların arıza yapma ihtimalleri oldukça minimize edilmiştir.

Özellikle PLC vb. yerleşik Endüstri standarlarına göre çok yüksek çalışma hızlarına (Komut İşletim Hızı) ulaştığından dolayı Dünyanın en hızlı PLC arabiriminden bile 1000 kat daha hızlı çalışmaktadır. Bu sayede çok hızlı ve kısa süreli sensör algılama, görüntü analizi, Sistemlerin pozisyonlanması vb. gibi hızın kritik ve önemli olduğu yerlerde PLC üniteleri yerine daha güvenilir olan Microchip ‘ler kullanılmaktadır. PLC ‘ye göre Fiyatının düşük olması, fakat yazılımlarının Assembler veya daha yüksek seviyeli (biraz daha kolay) diller ile programlanabilmesinden dolayı ancak uzman kişiler tarafından geliştirilmektedir. Evimizde kullandığımız TV ‘den Cep telefonumuzdan, Endüstride kullanılan Motor Sürücülerine kadar her alanda kullanımı yaygınlaşmaktadır. Üreticiler PLC vb. özel ve pahalı yapılarla düşük maliyetli projeler geliştiremediklerinden dolayı Microchip arabirim denetleyicilerine olan ilgi günden güne artmaktadır.

Üretmiş veya İthal etmiş olduğumuz bütün elektronik cihazlarda geleceğin elektronik teknolojisi olarak görülen, 100 yıla varan program ve data saklama ömrü  olan Microchip serisi arabirim denetleyiciler kullanılmaktadır.

Microchip Yazılımları

Microchip Yazılımları

Microchip Yazılımları

Microchip Yazılımları

Microchip Yazılımları

Microchip Yazılımları

Microchip Yazılımları