Ana Sayfa/Hakkımızda
Hakkımızda 2016-11-19T15:20:52+00:00

Yönetim Kurulu

Teknik Destek

CNC Eğitim

Nokta CNC Akıllı Makinalar Üretir….

Profesyonel hizmet anlayışı ile sektöründe farklı bir yere sahip olan Nokta CNC, 2007 yılında endüstri mühendisi Göksel Vatansever tarafından kurulmuştur. Faaliyete geçtiği ilk günden bugüne yüzlerce firmaya hizmet veren Nokta CNC, personel kadrosunda nitelikli bir eğitim almış, deneyimli ve profesyonel kişilere yer vermekte, son teknoloji donanımlar ile çalışarak kaliteli bir hizmet sağlamaktadır. Ağırlıklı olarak Ahşap Mobilya sektörü için Ahşap CNC Router ve 4 Eksen 5 Eksen Kapı Ebatlama Makinaları, mermercilik sektöründe Mermer CNrC Route ve reklam sektöründe Reklamcı CNC Router ve mobilya sektörüne yönelik hizmet vermekte olan firmanın envanterinde bilgisayar tabanlı scada otomasyon yazılımlar, Plazma THC gibi gelişmiş donanımlar bulunmakta ve bu donanımlar sürekli olarak yenilenerek nitelikli bir hizmet sağlanmaktadır.

Nokta CNC, çeşitli sektörlere yönelik iş makinesi üretimi yapmaktadır. Ebatlama Makineleri, CNC Router gibi makine üretimlerinin yanında bu makinelerin programlanması ve makro yazılımları da firma tarafından yapılmaktadır. Makinaların tamamı gelişmiş yazılımlar ile kodlanmakta ve kusursuz çalışacak hâlde müşteriye teslim edilmektedir.

Nokta CNC firmasının temel çalışma prensibi, kaliteli ve nitelikli bir hizmet vererek müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Alanında iyi eğitim almış, nitelikli makine mühendisleri ve teknik ressamlarla çalışan Nokta CNC, ürünlerini kusursuz bir şekilde çalıştığından emin olduktan sonra müşteriye teslim etmektedir.

Nokta CNC’nin aynı zamanda firmaya özel makinalar ürettiğini de belirtmek gerekiyor. Makinaların yazılımları ve kodlamaları, müşterinin taleplerine ve firmaların yapacakları işe göre yapılıyor ve spesifik durumlarda verimli olabilecek makinalar üretiliyor. Üretilen makinalar, ciddi bir araştırma-geliştirme sürecinden geçtikten sonra müşterinin hizmetine sunulmaktar ve herhangi bir teknik arıza durumunda destek sağlanmaktadır.

Firmanın bir diğer amacı da yerli üretime destek olabilmektir. Makina sektörü, yerel üretimde ve ekonomide önemli bir yere sahip ve Nokta CNC tamamen yerli üretim olan gelişmiş makineleriyle bu sektörün gelişmesine büyük bir katkı sağlıyor. Yerel firmaları makina ithalat zahmetinden kurtarmak, Türk makinacılığını geliştirmek, bu alanda çalışan teknik uzmanlara ve bilim insanlarına istihdam sağlamak Nokta CNC’nin öncelikli hedefleri arasında yer almaktadır.